نتایج جستجو برای عبارت :

مدبر الّیل والنهار

یا مقلب القلوب والابصاریا مدبر اللیل والنهاریا محول الحول والاحوالحول حالنا الی احسن الحال1. متاسفانه سال 98 در جهات مختلف همچین سال مشتی نبود ایشالا آخر کاری مردونگی کنه همینجور که داره میره غم و غصه هاش رو هم برداره با خودش ببره!2. رهبری معظم امسال رو سال جهش تولید نامگذاری فرمودنددر واقع چندین ساله که نامگذاری ها حول مسائل اقتصادی ومخصوصا تولید میچرخه و معلوم میکنه تلاشهای انجام شده نتونسته رضایت ایشون رو جلب کنهو این نیست مگه بخاطر نقش
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام دوستان،هفت ماه از خراب شدن زندگیم میگذشت، زمان اعتکاف رسیده بود، فکر اینکه لحظه سال تحویل توی اعتکاف باشم برای من خیلی جذاب بود! یه جورایی یه دعوت خیلی خاص میدیدم این حال و روز رو... از دوران دبیرستان به جز 2-3 بار بقیه سال هارو معتکف شدم... سال قبل هم نشد که معتکف بشم و اینبار اگر نمی‌رفتم دلم خیلی میشکست... از طرفی حکم جلبم هم برای مهریه صادر شده بود و من عملا فراری هستم! از طرفی
خدایا چیزی به نام من وجود ندارد چون من از خودم چیزی ندارم
همه چیز توئی و از توست
جسم است که تو داده ای
قدرت است که تو داده ای
تنها چیزی که من دارم و از قضا آن را هم تو داده ای، اختیار است و من با اختیاری که تو داده ای افسار مابقی داده هایت را در دست دارم.
خدایا من ماموری بیش نیستم.
توئی مدیر و مدبر و اداره کننده ی امور و منم مامور اجرا و واسطه تحقق اراده تو.
خدایا توفیقی ده که لایق واسطه بودن و ابزار تحقق اراده ی تو باشم و امانتی را که ابزار انجام ما
بسم الله 
به مدد حضرت باب الحوائج و به حرمت این لحظات تحویل و تحول خاص در عالم ،سال ۹۸ آخرین سالی باشه که بی پناه بودیم و برسه و تموم بشه این انتظار تو سال ۹۹ ،که  دنیا آبستن حوادث عظیم و آماده خاتمه فراغ هست ان شاء الله به برکت صلوات بر محمد و آل محمد  .
شهادت حضرت باب الحوائج حضرت موسی بن جعفر  تسلیت باد .

پ.ن : لحظه اول سالم بنویسید حسین 
پ.ن اول: چقدر داغت سنگینه . برامون دعا کن حاجی ...  سلام بر شهیدان
پ.ن دوم : من از عهد آدم تو را دوست دارم 
پ.ن س
در واقع همان‌طور که هر مملکتی برای اداره، نیاز به یک حاکم یا رئیس دارد، خانه هم رئیس می‌خواهد. یعنی ریاست خانه بر عهده مرد است و تأمین حوایج و نیاز‌های زندگی هم وظیفه اوست. از سوی دیگر، خانه با ریاست تنها اداره نمی‌شود و نظیر مملکت که نیاز به اداره داخلی دارد، خانه هم مدیر و مدبر می‌خواهد و مدیریت داخلی خانه بر عهده زن است. به بیان دیگر، اگر زنی از مهر شوهرش برخوردار نباشد، نمی‌تواند فرزندان خود را از مهرمادری سیراب کند. «اگر در زندگی محبت
​​​​امام صادق (سلام‌الله‌علیه) فرمود :  سه اصل است که هیچ کشور متمدنی از آن بی‌نیاز نیست و سه اصل دیگر است که هیچ کسی در شهر یا روستا از آنها بی‌نیاز نیست؛ لَا یَسْتَغْنِی اَهْلُ کُلِّ بَلَدٍ عَنْ ثَلَاثَةٍ یَفْزَعُ اِلَیْهِمْ فِی اَمْرِ دُنْیَاهُمْ وَ آخِرَتِهِمْ فَاِنْ عَدِمُوا ذَلِکَ کَانُوا هَمَجاً فَقِیهٍ عَالِمٍ وَرَعٍ وَ اَمِیرٍ خَیِّرٍ مُطَاعٍ وَ طَبِیبٍ بَصِیرٍ ثِقَة ، اول روحانی و عالِم فقیهِ بصیر عادلی که مدیر و مدبّر ج
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار     
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال           

سال نو و آغاز بهار پر طراوت را -که نشانه قدرت پروردگار و تجدید حیات طبیعت می باشد- به تمامی آنان که در راه پیشرفت و آبادی این وطن زیبا خدمت می کنند بخصوص همشهریان ابهری و هموطنان ایرانی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از خیر و برکت و سلامت را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
 آرزو می کنم سال*1399*سالی پیروز و همراه با پیشرفت برای ا
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار     
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال           

سال نو و آغاز بهار پر طراوت را -که نشانه قدرت پروردگار و تجدید حیات طبیعت می باشد- به تمامی آنان که در راه پیشرفت و آبادی این وطن زیبا خدمت می کنند بخصوص همشهریان ابهری و هموطنان ایرانی تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از خیر و برکت و سلامت را از درگاه خداوند متعال آرزومندم.
 آرزو می کنم سال*1399*سالی پیروز و همراه با پیشرفت برای ا
سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در جنوب به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از زندانی
بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوار را در آغاز سخن عرض کنیم: اَللهُمَّ صَلِّ عَلى مُوسَى بنِ جَعفَرٍ وَصیِّ الاَبرارِ وَ اِمامِ الاَخیارِ وَ عَیبَةِ الاَنوارِ ... حَلیفِ السَّجدَةِ الطَّویلَةِ وَ الدُّموعِ الغَزیرَةِ وَ ال
مزون آشوب و صنمآدرس مزون آشوب و صنم: خیابان نیاوران، روبروی پاساژ نارونمزون نارسیسآدرس مزون نارسیس: جنت آباد جنوبی، نبش سوم غربی، مجتمع بانک سپه، پلاک 66، طبقه اول، واحد 2مزون عروس هدیشآدرس مزون عروس هدیش: زعفرانیه، آصفلباس عروس کوکآدرس لباس عروس کوک: خیابان ولی عصر بالاتر از پارک ساعی، ساختمان مینیاتورمزون ترنجآدرس مزون ترنج: یوسف آباد، خیابان مدبرمزون هدیشآدرس مزون هدیش: شهرک غرب ، بلوار فرحزادی، خیابان سپهر

برای ثبت آگهی رایگان به سا
بسمک یا مدبّر
 حضرت علامه حسن زاده آملی ، در مقدمه ی شرح فصوص قیصری می فرمایند:
خسوف ماه در وقتی است ک باید ماه تمام باشد، لذا خسوف معمولاً اواخر شب سیزده و تمام شب چهارده و اوایل شب پانزده است ک ظل می گیرد و غیر از این شب ها خسوف ماه راه ندارد؛ چون در غیر این سه شب، مقابله نیست؛ یعنی حیلولة الأرض بین الشمس و القمر صورت نمی گیرد. پس ماه وقتی تمام شد در ظلّ ارض می افتد و از گرفتن نور خورشید باز می ماند. 
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم. پروردگارا! مهربان ترین مهربانان آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند. به دلهای پاک، طراوت و
گلبرگ سرخ لاله ها در کوچه های شهر ما
بوی شهادت می دهد
بوی شهادت می دهد

برگی وزین ، شمیمی روح افزا ، نفس زکیه ای (‌ سردار عزیز و پرافتخار ما ، حاج قاسم سلیمانی )‌ با خون خود دوباره فضای شهر نه کشور نه بلکه جهان را متحول کرده است
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال !
اللهم عجل لولیک الفرج ...

حال و هوایش حال و هوای روزهای جنگ است وقتی شهدا را
همه نیروهای شیخ به‌کمال بود، اما نیروی آمیزش با زنان در وجود وی از دیگر نیروهای شهوانی افزون بود و در این کار زیاده‌روی می‌کرد. روزی از سوی یاران، زیان زن‌دوستی و پرخوری و شب‌زنده‌داری که شیخ در این هر سه افراط می‌کرد به وی گوشزد شد. شیخ پاسخ داد: خدای بزرگ از نیروهای جسمی و روحی مرا بهرهٔ فراوان بخشیده‌است و من باید از همهٔ این نیروها نیک بهره برگیرم و به‌موقع برخوردار شوم. زیاده‌روی در شهوات سرانجام  خرید کتاب جسم نیرومند شیخ را فرسو
بسم الله
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوار را در آغاز سخ
بسم الله
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوار را در آغاز سخ
بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال. نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوا
فیلم سینمایی نبات
یه مدته اسم "نبات" برام جذاب شده و چی بهتر از این که یه فیلمی به اسم نبات هم وجود داشته باشه
چند روز پیش فرصت پیش اومد و این فیلم را دیدم
بیشتر از همه مجذوب این رابطه صمیمانه پدر دختری شدم و عشق میکردم به صمیمت بینشون... نبات دختر عاقل و زرنگ و مدبر و کار خانه انجام بده و البته کمی لجباز و زبون دراز که گاهی لجم در می اومد که چرا با همچین پدر خوبی اینجوری رفتار میکنه
گل بازی های دخترک و کلاس سفالی که میرفت و مقدمه ی نزدیک شدن مادرش
«یا مقلب القلوب و الابصاریا مدبر اللیل و النهاریا محول الحول و الاحوالحوّل حالنا الی أحسن الحال»زمستان دامن سپیدش را جمع کرده و تمام سردی و حتی دلمردگی‌ها را در بقچه‌اش پیچیده...وقت رفتنش رسیده، حال نوبت بهار است که دامان پرشکوفه و هوای پرامیدش را به دل‌هایمان هدیه کند و یک دل سیر عطر بهارنارنج و یاس به هوای پر از التهاب‌مان بپاشد...
بوی بهار، ازلابه لای برگ ها به مشام می‌رسد تا بار دیگر بوی زندگی و تازگی را میان باغچه تنهای دل‌هامان پخش
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.  نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات
برای سلامتی مردم دعا کنیم. دعا سلاح مومن است. این موضوع ربطی به ضرورت های عقلی و لزوم رعایت نکات بهداشتی ندارد. آدم باید مواظب جسم و روح خودش باشد؛ اما دعا را هم نباید فراموش کند. لیلة الرغائب را با هر قرائتی که تعبیر می کنید، باور دارید یا ندارید، شب آرزوهاست یا شب عبادت و طاعت، مهم این است که دعا سلاح مومن است. توسل به اهل بیت و توکل بر خدا، سرمایه مسلمان است. خدا بزرگ و بزرگوار است. شخصیت خدا و جایگاه او اقتضا می کند که ناممکن های ظاهری را در س
هوالشافی
با توجه به امکان کمبود الکل و مواد ضد عفونتی محیطی در برخی مناطق چایگزین الکل می توان از مخلوط مساوی سرکه و اب استقاده کرد و سطح را با این ترکیب ضد عفونی کرد .
و با توجه به این که توصیه های زیادی توسط طبیان برای این بیماری گفته شده و رعایت ان ها واجب است .
من هم برای افزایش قوه مدبره بدنی (تقویت سیستم ایمنی)
دمنوش سیب به و دارچین رو پیشنهاد می کنم که این ترکیب قدرت بالا بردن قوه مدبره بدنی  را دارد (راه کار تقویت سیستم ایمنی بدن)
دارچین ب
هوالشافی
با توجه به امکان کمبود الکل و مواد ضد عفونتی محیطی در برخی مناطق چایگزین الکل می توان از مخلوط مساوی سرکه و اب استقاده کرد و سطح را با این ترکیب ضد عفونی کرد .
و با توجه به این که توصیه های زیادی توسط طبیان برای این بیماری گفته شده و رعایت ان ها واجب است .
من هم برای افزایش قوه مدبره بدنی (تقویت سیستم ایمنی)
دمنوش سیب به و دارچین رو پیشنهاد می کنم که این ترکیب قدرت بالا بردن قوه مدبره بدنی  را دارد (راه کار تقویت سیستم ایمنی بدن)
دارچین ب
حقیقت توسل
بخش ششم

شبهات وهابیان
وهابیان با مطرح کردن برخی شبهات این کار را شرک و کفر می پندارند که موجب خروج از اسلام است هم اکنون به نقد برخی از شبهات آنان می پردازیم:
شبهه اول:توسل به اموات شرک است!
وهابیان می گویند: انسان پس از مرگ قادر به انجام کاری نیست پس از طلب دعا از اموات و خواجة خواستن از آنان به منزله اعتقاد به برخورداری آنان از قدرت فوق بشری است و این اعتقاد یقیناً شرک است
پاسخ شبهه اول
اولاً:اقسام شرک عبارت است از(( شرکت در ذات )
اول دفتر به نام ایزد دانا
صانع پروردگار حی توانا

اکبر و اعظم خدای عالم و آدم
صورت خوب آفرید و سیرت زیبا

از در بخشندگی و بنده نوازی
مرغ هوا را نصیب و ماهی دریا

قسمت خود می‌خورند منعم و درویش
روزی خود می‌برند پشه و عنقا

حاجت موری به علم غیب بداند
در بن چاهی به زیر صخره صما

جانور از نطفه می‌کند شکر از نی
برگ‌تر از چوب خشک و چشمه ز خارا

شربت نوش آفرید از مگس نحل
نخل تناور کند ز دانه خرما

از همگان بی‌نیاز و بر همه مشفق
از همه عالم نهان و
هادی چیت‌ساز

حضرت امام(ره) در منشور روحانیت، علاوه بر تخصص در فقه و اصول و سایر علوم حوزوی، شرایط دیگری را برای مجتهد می شمارند که عبارتند از:
۱.  احاطه به مسائل زمان خود
۲.  تخصص در مسائل سیاسی و اظهار نظر سنجیده
۳.  آشنایى به روش برخورد با حیلهها و تزویرهاى فرهنگ حاکم بر جهان،
۴.  داشتن بصیرت و دید اقتصادى،
۵.  اطلاع از کیفیت برخورد با اقتصاد حاکم بر جهان،
۶.  شناخت سیاستها و حتى سیاسیون و فرمولهاى دیکتهشده آنان؛
۷.  درک موقعیت و نقاط قوّت و
 انتقاد کارشناس سینما در خصوص تصویرسازی غلط از روحانیت
محمدتقی فهیم در یازدهمین جلسه "سینما روایت":
این فیلم‌ها به جای اینکه در نقد روحانیت باشند در نفی روحانیت هستند. در خیلی از فیلم‌هایی که در سینمای ما ساخته می‌شود می‌گویند روحانی نباید وارد حکومت شود.این فیلم‌ها می‌گویند روحانی باید کار‌هایی مانند سیم‌کشی ساختمان بکند یا در نهایت به منبر برود، به همین دلیل شاهد فیلم‌های پوپولیستی درباره روحانیت هستیم که در آن می‌گویند روحانی ب
بسم الله الرحمن الرحیمالحمدلله رب العالمیناللهم صل علی محمد و آل محمددر عرصه ها کار زیاد است که انجام بدهیم آنقدر که یکی جای دیگری را پر کند و ما را به سختی می اندازد . تنها #نظم برای سامندهی کار ها چاره ساز است و آنچه که می تواند به انسان نظم دهد ، قرآن وروایات و تدبر در این دو ثقل است . #برنامه_های_روزانه ، #هفتگی، #ماهانه و #سالانه وقتی با قرآن و روایات نظام بگیردجان میگیرد مانند جسمی که در آن روح دمیده می شود و اگر نباشد بی روح است .هر کسی در هر

سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به زندان جدید هستند
و قرار است خود سرگرد به همراه افرادش تا عصر از زندان بروند. سرهنگ مدبر که مافوق جاهد است به نزد او در زندان می‌رود و می‌گوید که جاهد ترفیع گرفته و قرار است جانشین خود او شود. جاهد که از شنیدن این خبر خوشحال است در طی یک تماس تلفنی متوجه می‌شود که یکی از
به نام خدای امیدواری‌ها:)
زمان زیادی سپری شد. سال‌های سال از پیدایش حیات روی این کره‌ی سبز و آبی و سفید گذشت.
خیلی چیزها عوض شد!
با این حال، خدا همان خدا ماند.
انسان اما...
اشکالی ندارد، انسان هم به اصل خویش، به محبوب خود، به معشوق ازلی‌اش باز می‌گردد.
باز می‌گردد و باز می‌گرداند:)
آنگاه خدا، مبارک‌ترین هدیه‌ی دریغ شده‌اش را به انسان بر‌می‌گرداند.
 صدایی در عالم می‌پیچد که "منم...!"؛ و  انسان از سر شوق فریااااد برمی‌آورد که "جانم فدایت" *_*
دانلود فیلم ایرانی سرخ پوست
Download Film Irani Sorkhpust
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم سرخ پوست
ژانر فیلم : درام ، معمایی ، عاشقانه
زبان فیلم : فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور : ایران
کارگردان : نیما جاویدی
کیفیت : BLURAY / 4K / 1080p / 720p / 480p
بازیگران : نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی، مانی حقیقی، اسماعیل پوررضا، محمدرسول صفوی، یدالله شادما
بازیگران : نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار، آتیلا پسیانی، ستاره پسیانی، امیر کیوان معصومی، حبیب رضایی، مانی حقیقی، اسماعیل پوررضا، محمدرسول صفوی، یدالله شادما
مسافران اوکراین.و لعنت بر اوکراین. و لعنت بر مسافرت. و لعنت بر هواپیما و اتوبوس و قطار و هر چیز مسخره ای که بتوان با آن سفر کرد. و لعنت بر غم. و لعنت بر آن هایی که مدیر و مدبر نیستند و کاری می کنند که دانشجو فرار کند از کشور. و لعنت بر آسمان و سقوط و پاسپورت و ویزا و لینکدین. و لعنت بر "لعنت" که اگر هزاران ساعت هم استفاده بشود باز‌ تخلیه نمی شوی. و لعنت بر ارشاد و مجوزهای مسخره اش که نمی گذارد کتاب های نویسنده چاپ شود و می رود خارج تا بنویسد، که باز هم
چالش انتخاب دعاهای مورد علاقه؛ پیشنهاد  آقای گوارای  عزیز!

هر انسانی که خداباور است؛ یعنی وجود خداوند آفریننده و مدبر امور جهان را باور دارد، قطعا به دنبال راهی برای ارتباط با پروردگار می گردد.

در این رهگذر بهترین مناجات ها و دعاها از زبان انسان های برگزیده (پیامبران و امامان علیهم السلام) و بزرگان و صالحانی که معرفت حق را درک کرده اند، صادر می شود.

این دعاها چه در لفظ و چه در معنا و مفهوم، بهترین ها هستند و آنچه را در ذهن و در دل داریم
دانلود فیلم سرخ پوست(کامل)(قانونی)|فیلم سرخ پوست
کارگردان: نیما جاویدی | ژانر: درام، معمایی، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 100 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: بزرگسال | کیفیت ویدئو: WEB-DL
حجم: متفاوت به هر کیفیت | تهیه کننده: مجید مطلبی | امتیاز: 7.5 از 10
خلاصه داستان:سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقال زندانیان به ز
نماز عید

یکی از آداب عید نوروز خواندن نماز عید است.شیخ طوسی(ره) فرموده است: نماز ظهر و عصر روز نوروز را که خواندی چهار رکعت نماز با دو سلام (دو رکعت دو رکعت) می خوانی رکعت اول پس از حمد ده بار سوره «قدر» رکعت دوم پس از حمد ده بار سوره «کافرون» رکعت سوم پس از حمد ده بار سوره «توحید» رکعت چهارم پس از حمد ده بار سوره «ناس» و «فلق» (معوذتین). و در پایان نماز سجده شکر بجاآور و در آن دعاکن تا خداوند گناهان ۵۰ ساله ات را ببخشد.

نظافت و لباس تمیز

یکی
سرزمین آلاله های تلخ
قسمت ششم
راهنما گفت:
"سالیان پیش هیچ خبری از قصر طلایی و مزارع آلاله های تلخ نبود و سرزمین نیز به این اندازه سرسبز نبود. پادشاه لِوین لَند بسیار بی عرضه، ناتوان، بی مصرف، عاجز، بیهوده و بی فایده بود. تنها دلیلی که مملکت از دست نرفته بود، ملکه توانا و مدبر سرزمین بود. سالها گذشت تا اینکه سرزمین کِرَب تصمیم گرفت به دلیل کینه همیشگی اش به لِوین لَند حمله کند. در حمله کِرَبها، ملکه لِوین لند، فرزند ارشد پادشاه و سربازان زیادی
سال نو.مبارک

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم
.  
پروردگارا! 
مهربان ترین مهربانان 
آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند.  به

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال
 حوّل حالنا الی احسن الحال
خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان
حرز حضرت فاطمه زهرا یکی از حرزهای پرفضیلت و عظیم الشان می باشد که دارای خواص و فوائد زیادی می باشد . این حرز برای رفع تب شدید بسیار موثر است …
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید 
حرز و نیایشی حضرت فاطمه زهرا (س) برای رفع تب شدید,حرز حضرت فاطمه,حرز فاطمه زهرا,حرز مجرب رفع تب شدید,حرز قوی و تضمینی رفع تب,حرز قرآنی برای رفع تب,قوی ترین حرز برای رفع تب شدید,مضمون نیایش و حرز حضرت فاطمه,خواص و فضیلت حرز حضرت فاطمه
حرزی که حضرت فاطمه (س) به
در نکوداشت امید و آرزوامید، زایندهٔ مسیح ماست...مطابق دیدگاه حکیمان اسلام، وجود انسان، عین ربط به وجود خداوند است. به این معنا که اگر افاضهٔ هستی از جانب خداوند صورت نمی‌پذیرفت، هیچ موجودی حیات نمی‌یافت. همهٔ موجودات پرتویی از وجود خداوند هستند؛ اما در میان آنها، تنها انسان می‌تواند از نظر صفاتی تا مرحلهٔ تشبه به خالق خود پیش برود و رشد کند. حال که هستی انسان، بالذات، این ظرفیت را دارد که در آثار حیاتی خود، خداگونه شود، لاجَرم اسباب به فع
--: آخه نمیشه انسان هیچ نفعی از طرف مقابلش نبره و دوستش داشته باشه...
++: میشه رفیق...پای خدا که وسط بیاد میشه...
--: این شعاریه...
++: تو خودت وبلاگ نویسی... منم وبلاگ نویسم... میدونی بعضی از وبلاگ نویسا هستن که غالبا مطالبشون رو نمی خونم... اما دنبالشون میکنم... وقتی مطلب جدید نوشتن میرم یکی دو خط از مطلبشون رو میخونم یه امتیاز مثبت (لایک) میدم و صفحه وبشون رو میبندم...
--: چرا نمی خونی شون؟
++: حرف قابل تاملی ندارن برام... یعنی حتی خیلی دنبال یاد گیری علمی هم نی
السلام علیک حین تقوم،
السلام علیک حین تقعد،
السلام علیک حین تقرأ وتبین،
السلام علیک حین تصلی وتقنت،
السلام علیک حین ترکع وتسجد،
السلام علیک حین تهلل وتکبر،
السلام علیک حین تحمد وتستغفر،
السلام علیک حین تصبح وتمسی،
السلام علیک فی اللیل إذا یغشى،
والنهار إذا تجلى...

یادمان باشد هیچ نماز بارانی پشت به دریا اجابت نمی شود
همه نعمتها به برکت حضور اوست ...
اللهم عجل لولیک الفرج...

این روزها...
فهمیدم حال و هوا آلوده است...
 نه آب و هوا
التماس د
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است: بسم الله الرّحمن الرّحیم یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللیل و النّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال.  نوروز امسال ما مصادف است با روز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (سلام ‌الله ‌علیه)؛ لذا مناسب است بخشی از صلوات مخصوص آن بزرگوار را در آغاز سخن عرض
وقتی عنوان فهمید علم را تنها در حقیقت بندگی می توان یافت پرسید: «حقیقت بندگی چیست؟»
حضرت فرمودند سه چیز است:
«(اوّل) آنکه بنده خدا خود را مالک آنچه خداوند به او داده نداند چون بندگان خدا مِلکی ندارند مال را مال خدا می بینند و هر جا که او دستور فرموده صرف می کنند.
(دوّم) آن که بنده برای خود تدبیری نیندیشد (یعنی برای خدا و به امر خدا کار کند و همه چیز را به او واگذارد)
(سوم) آن که تنها سرگرم و مشغول کارهایی باشد که خداوند به آن امر فرموده و از آن باز
الْحَمْدُ لِلَّهِ‌ رَبِ‌ الْعَالَمِینَ‌

ستایش مخصوص خداوندی است که پروردگار جهانیان است.

واژه نگاشت:
«رَبِّ»: پروردگار. مصدری است به معنی تربیت، و در اینجا در معنی اسم
فاعل، یعنی مربّی به کار رفته است، و صفت (الله) می‌باشد. «الْعَالَمِینَ»:
جهانیان، جهانها. هر صنفی از اصناف آفریدگان. اسم آلت است و به معنی آنچه خدا بدان
شناخته شود. از راه تغلیب به صورت جمع مذکّر سالم با (ین) جمع بسته شده است.

نکته ها و پیام ها:

۱ - همه
ستایشها از آن خداوند
وقتی عنوان فهمید علم را تنها در حقیقت بندگی می توان یافت پرسید: «حقیقت بندگی چیست؟»
حضرت فرمودند سه چیز است:
«(اوّل) آنکه بنده خدا خود را مالک آنچه خداوند به او داده نداند چون بندگان خدا مِلکی ندارند مال را مال خدا می بینند و هر جا که او دستور فرموده صرف می کنند.
(دوّم) آن که بنده برای خود تدبیری نیندیشد (یعنی برای خدا و به امر خدا کار کند و همه چیز را به او واگذارد)
(سوم) آن که تنها سرگرم و مشغول کارهایی باشد که خداوند به آن امر فرموده و از آن باز
امیرحسنویه برزیکانی فرزند امیرحسین ، رئیس عشیرۀ کوردتبار برزیکانی در شهرزور ، در سال 348 ه .ق به فرمانروایی رسید در کوهی در اطراف بیستون قلعۀ محکمی بنا نهاد و آنجا را مقر حکمرانی خود تعین کرد و ارکان دولتی را نیز مستحکم کرد . وی بزرگمردی نیک سیرت ، مدبر ، سیاست دان ، دادگر ، مردمی و ... بود . امیرحسنویه شیعه مذهب و هر ساله برای حرمین صدقاتی می فرستاد . آغاز حکومت وی نیز مصادف با پادشاهی معزالدوله دیلمی بود و دیلمی نیز نیرویی از موصل را به قصد تسخی

سوالات ثبت نام کارگزاری +جواب(جهت دانلود کلیک کنید)

سوالات ثبت نام کارگزاری   آگاه
سوالات ثبت نام کارگزاری   پارسیان
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک ملت
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک سپه
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک پاسارگاد
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک صادرات
سوالات ثبت نام کارگزاری   حافظ
سوالات ثبت نام کارگزاری   مفید
سوالات ثبت نام کارگزاری   بانک کشاورزی
سوالات ثبت نام کارگزاری   تامین سرمایه نوین
سوالات ثبت نام کارگزاری   تد
نام اثر: سرخ پوست
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: اجتماعی
تهییه کننده : مجید مطلبی
نویسنده و کارگردان : نیما جاویدی
با هنرنمایی: نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار ، مانی حقیقی ، ستاره پسیانی ، حبیب رضایی ، آتیلا پسیانی
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 95 دقیقه
درباره فیلم سرخ پوست :
سرخ پوست فیلمی به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ می‌باشد
بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیمبرگرد که بر بهارمان می خندندیک عده به حال زارمان می خندندبرگرد، علی چشم به راه است هنوزاسرار دلش در دل چاه است هنوز
یا مقلّب القلوب و الأبصار. یا مدبّر اللّیل و النّهار. یا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الی احسن الحال.السَّلامُ عَلَیْکَ یَا أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْکَ یَا یَعْسُوبَ الدِّینِ عَلِىَّ بْنَ أَبیطالِبٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ و السّلام علی ولیّ الله الأعظم، ارواحنا ف
یکی از فعالیت‌های اصلی و اساسی که هر دولتی به آن می‌اندیشد، ساخت و ساز، عمران و آبادانی است. دولت قطر نیز این امکان را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی فراهم کرده است که باثبت شرکت در قطر در زمینه امور ساختمانی بتوانند به رشد و پیشرفت ساخت و ساز در این کشور کمک کنند. دولت قطر امتیازات گوناگونی از جمله امکان اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت را برای این دسته از فعالان اقتصادی خارجی فراهم نموده است.
در این مطلب قصد داریم به حوزه‌های ساخت و
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخ (ثبت نام)سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخنامه (ثبت نام آنلاین)
نمونه سوالات کارگزاری
سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری  
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخ (ثبت نام)سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )
نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری بهمراه پاسخنامه (ثبت نام آنلاین)
نمونه سوالات کارگزاری

سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ (جهت دانلود کلیک کنید )

سوالات ثبت نام کارگزاری   ب
دانلود رایگان فیلم سینمایی سرخ پوست
فیلم ایرانی سرخ پوست ۱۳۹۷ به کارگردانی نیما جاویدی
کارگردان: نیما جاویدی | ژانر: درام، معمایی، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 6 آذر ماه 1398
خلاصه داستان: سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زند
بی‌شک فضای شاداب و دوست‌داشتنی تاثیر زیادی در شکوفایی استعدادها، خلاقیت، پیشرفت تحصیلی، کارایی، پویایی و زنده‌دلی دانش‌آموزان دارد، مدرسه بانشاط- موجب باروری جسم و اندیشه کودکان و دانش‌آموزان می‌شود. انسان شاداب، پویا و پرتحرک‌ به زندگی امیدوار است و برای رسیدن به اهداف خود سرسختانه تلاش می‌کند برعکس انسان افسرده و اندوهگین ‌و بی‌تحرک، احساس خستگی، درماندگی و ناامیدی می‌کند و در برابر مشکلات، ناتوان و عاجز است و لازمه تحقق و ایج
شرکت فراورده‌های لبنی صالح :
شرکت فراورده‌های لبنی صالح سهامی خاص و با بیست سال قدمت و تجربه در تولید بهینه محصولات لبنی یکی از قطب‌های صنعتی موفق و مطرح در استان مازندران می‌باشد.( وب سایت شرکت صالح)
این شرکت با استفاده از تجارب کارشناسان خبره و مشاوران ذی‌صلاح در کلیه امور مربوط به فرایند تولید با بهره وری از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و تجهیزات پیشرفته توانسته است بهترین محصولات لبنی با کیفیت ارزنده را تولید کند. در راستا و در سایه تل
دانلود رایگان فیلم سینمایی سرخ پوست
فیلم ایرانی سرخ پوست ۱۳۹۷ به کارگردانی نیما جاویدی
کارگردان: نیما جاویدی | ژانر: درام، معمایی، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 6 آذر ماه 1398
خلاصه داستان: سال ۱۳۴۶، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعه شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زند

حجه الاسلام والمسلمین سیدمحمد معلمی امام جمعه بشرویه در نماز جمعه این هفته که با حضور اقشار مختلف مردم مومن و انقلابی و در محل مصلی نماز مسجد جامع میدان بشرویه برگزار شد ؛در ادامه تفسیر حکمت های نهج البلاغه بخل را زشت ترین صفت اخلاقی برشمرد و گفت:انسان بخیل به داشتن از دارایی های دیگرادیگران در رنج و عذاب روحی است و از آنچه که خداوند به اوهم داده برای انفاق و کمک به دیگران پرهیز می کند 
وی گفت:درمقابل این صفت زشت و ناپسند خداوند به انسانها
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : نیما جاویدی
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
جزاینکه خانواده ی خان رضایت بدن که اونجورکه حشمت میگفت بعیدبود!درمورد اسمش فضولی کردم که چرامردونس اونم گفت پدرش میخواست اگه پسرداشت اسم پدربزرگ خدابیامرزشوبزارن ولی خوحــشمت دخترشد اماهمچنان این اسم روش موند!از زندان که بیرون زدم برگشتم خونه چندوقتی بودبه سروروی خونه هم رسیدگی نکردم البته فاطمه خانوم بود ودلم به بودنش خوش بودخیلی هم ازش ممنون بودم ولی خب دیگه دمه عیدبودوخونه به یه تکون حسابی نیازداشت با اکبرآقا وفاطمه خانوم دست به کا
دانلود رایگان فیلم سرخپوست از آپلودبوی
نام فیلم : سرخپوست
ژانر (موضوع) : اجتماعی
زبان : فارسی
سال انتشار : 1397
محصول کشور: ایران
کارگردان : نیما جاویدی
بازیگران : نوید محمدزاده, پریناز ایزدیار, آتیلا پسیانی, مانی حقیقی, ستاره پسیانی, حبیب رضایی, محمدرسول صفری
خلاصه داستان : فیلم سرخپوست ، سال 1346 ، یک زندان قدیمی در تهران به دلیل مجاورت با فرودگاهِ در حال توسعهٔ شهر در حال تخلیه است. سرگرد نعمت جاهد، رئیس زندان، به همراه مأمورانش در حال انتقا
ویژگی های دبستان خوب
ویژگی های دبستان خوب را به صورت بخش بخش برای شما عزیزان قرار دادیم و می توانید با خواندن این مطلب برای دانش آموز خود دبستان پسرانه خوبی انتخاب کنید . همچنین دبستان پسرانه طاها همواره سعی کرده تا مواردی که در این مقاله می خوانید را رعایت کند تا شما بدون هیچ تردیدی انتخاب خوبی داشته باشید.
دبستان خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
مدرسه خوب حتما باید دارای محیطی باشید که دانش آموز احساس نشاط بکند و همچنین زیبا باشد
به سیست
«رونق تولید» شعار امسال؛پیام نوروزی رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تصریح کردند: مسئله‌ تولید به نظر من مسئله‌ محوری امسال است؛ لذا من شعار را امسال این قرار دادم: «رونق تولید». باید همه تلاش کنند تولید در کشور رونق پیدا کند.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آ
نمونه سوالات کارگزاری

صرف سهام به چه معناست
کارگزار ناظر کیست
کارگزار حق ندارد دسترسی مشتری را غیرفعال کند
کد معاملاتی آقای ثمری

چه تفاوتی بین شرکت بورس اوراق بهادار تهران و سازمان بورس و اوراق بهادار وجود دارد؟
تعریف حجم مبنا چیست؟
معاملات برخط یا online trading چیست؟
تحلیل بنیادی چیست

نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ(جهت دانلود کلیک کنید)

نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ(جهت دانلود کلیک کنید)

نمونه سوالات ثبت نام کارگزاری +پاسخ(جهت دا
در سال ۱۳۰۸ که من در مدرسه‌ متوسطه نمره دو رشت بودم رئیس مدرسه با یکی از همکلاسی‌های ما در افتاد. ما ناچار شدیم به عنوان کمک به این همکلاسی که رئیس مدرسه می‌خواست اون رو اخراج کنه دست به یک اعتصاب بزنیم. بر اثر اون اتفاق مدرسه‌ ما منحل شد. از تهران مدبر‌الدوله که آن وقت معاون وزارت معارف بود به اتفاق آقای محسن قریب که رئیس اداره کل تفتیش بود به گیلان آمدند. نتیجه این شد که ده نفر ما را برای همیشه از ادامه تحصیل در گیلان محروم کردند. و مدرسه را
خرید ست هدیه چرم زانکو مدل ایرانا 

قیمت : 186900 تومان

برند : Zanko Leather

خرید پستی ست هدیه چرم زانکو مدل ایرانا 

قیمت ست هدیه چرم زانکو مدل ایرانا 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

(ست هدیه چرم زانکو مدل ایرانا) تولید شده از بهترین و مرغوبترین چرم طبیعی (گاوی) به صورت تمام چرم طبیعی ساخته شده است کیف پول به صور
از اون عیدالزهرایی هاست...
از اونهایی که از اول محرم تا هشتم ربیع ریش هاشون رو کوتاه نمی کنن... و لباس مشکی رو از تن شون بیرون نمیارن...
و روز نهم ربیع ریش ها رو تیغ میندازن و میرن به جشن و پایکوبی و ...
میگن رفع القلم هست...
توی این مدت آشنایی تقریبا یک ساله مون... خیلی از تعصباتی که که داشت شکسته... گاردهایی که داشت تعدیل شد... اما هنوز هم این باورهای ناموزونش خیلیه...
دیروز بحث مدیریت و اهمیت درک مدیریتی رو میکردیم... 
گفت مگه فلان سِمَت انتصابی نیست؟..
حال و حوصله
حوصله ی زندگی کردن چیزی است که هنر می خواهد
" هنر حوصله ورزیدن !!! "
حوصله ؛ گمشده ی بچه های نسل ما و  بلکه مردم عصرما ست
بارها گفتید یا شنیده اید:
حوصله رفتن بجایی را ندارم!
حوصله خندیدن ندارم!
حوصله حرف زدن ندارم!
حوصله فلانی را ندارم!
حوصله ورزش کردن ندارم!
حوصله برخواستن از جایم را ندارم!
حوصله ی خواندن و یا نوشتن ندارم.!
حوصله فلان جلسه و فلان مهمانی را ندارم.!
حتی شده که گفته باشید و شنیده باشید حوصله ی خودم و یا  نفس کشیدن را ندارم
بالاترین شهرت وی ، ریاست بود و پس از آن امساک در خرج و سپس کینه و انتقام جویی. هرچند شجاع و بی رحم بود ولی بیشتر مشکلات را سعی میکرد با حیله و تزویر حل کند تا با شجاعت. فکری بسیار خلاق و عملی داشت و برای پیش بردن مقصود خود از هیچ چیز رویگردان نمیشده است. در لشگرکشی ها، نیم شبان برخواسته و نماز شب میخواند. بارزترین ویژگی او ، بی رحمی او بود. سختگیر ، پیمان شکن و بدرفتار بود و به هیچکس ـ حتی برادران خود ـ اطمینان نداشت. با این همه تردیدی نمیتوان کرد
یکی از کارهای جالب و مفید درباره‌ی حکایات صوفیان و
غالیان، یافتن الگوی جعل در آن‌ها است. معمولاً برای هر داستان صوفیانه و غالیانه،
نظائری وجود دارد که کنار هم نهادن آن‌ها می‌تواند زوایای پنهانی را آشکار سازد.
پیش‌تر نمونه‌هایی از این دست ارائه کرده‌ام. نمونه زیر هم اخیراً توجّه مرا جلب
کرده است:

1. خواب
ابن عربی درباره‌ی ابن حزم اندلسی
... رأیت النبی صلى اللَّه علیه و سلم فی المنام و قد عانق‏
أبا محمد ابن حزم المحدث فغاب الواحد فی الآخر
پیامی که امروز رهبری دادند(اگه نخوندید تو این لینک هست قضیه بنزین و حقوق شهروندی ما) از نظر من قابل ارائه شدن به عنوان یک درس 3واحدی تو دانشگاه ها هست
تو این پیام شما مجموع اصول کارشناسی و دقیق مدیریت اعتراضات ها و مدیریت متعارض اوضاع + کنار مردم ایستادن شخص اول مملکت رو میتونید ببینید
یک مسئله ی اساسی تو اصول مدیریت هست که میگه اگه در مقابل اعتراض ناحق  و زیاده خواهی و اعتصاب و شورشکارکنان یا کارگران، شما به عنوان یک مدیر، نرمش نشون بدید، ای
بسم الله الرحمن الرحیم
نماز متسحبی:
1.نماز های متسحبی به شکل دو رکعتی خوانده می شوند بجز نماز وتر در نماز شب که یک رکعت است
و نماز اعرابی که به یک دو رکعتی و دو چهار رکعتی است

2.در نماز مستحبی غیر از چند نماز خواندن سوره واجب نیست

3.نماز مستحبی را می شود در حال راه رفتن و سواری خواند و در این وضعیت لازم نیست رو به قبله
باشی

4.نماز های نافله: نافله صبح قبل از نماز صبح و دو رکعت - نافله ظهر قبل از نماز ظهر و هشت رکعت-
نافله عصر قبل از نماز عصر و هشت
بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.
خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز! امیدوارم همه‌ی شما با سعادت، با سلامت جسمی، با دل شاد و با توفیقات روزافزون مادّی و معنوی ان

سلام -روایتش چیه ؟ یعنی اینقد پروردگار برای مومن حرمت قایل شده که اگر او امضا کنه میت بخشیده میشه ؟ حتی حق الناس هاش ؟ باید امضا کنه یا همین که ۴۰ تا مومن بعد از نماز میت این را اقرار کنن تمومه ؟
صاحب کتاب شریف مفاتیح الجنان دارد :به سند معتبر از حضرت صادق(علیه‌السلام) نقل‌شده: چون مؤمنی بمیرد و چهل نفر از مؤمنان بر جنازه او حاضر شوند و بگویند:اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهُ إِلّا خَیْراً وَأَنْتَ أَعْلَمُ بِهِ مِنَّا.خداوندا ما از
بسم الله الرّحمن الرّحیمیا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.
خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز! امیدوارم همه‌ی شما با سعادت، با سلامت جسمی، با دل شاد و با توفیقات روزافزون مادّی و معنوی ان
♦️♦️ متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.
 ️ خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک عرض کنم؛ عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز! امیدوارم همه‌ی شما با سعادت، با سلامت جسمی، با دل شاد و با توفیقات روزافزون مادّی
 آستانۀ یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی بازخوانی شاخص‌ها و رجوع به حافظۀ تاریخی ملی می‌تواند آینده‌ای روشن پیش‌روی کشور قرار دهد
«معرفی ویژه کتاب‌های مجلس ششم از تقلب تا تحصن و مجلس و نمایندگان مجلس آنگونه که باید باشند»

به گزارش رجانیوز مؤسسۀ فرهنگی قدرولایت در آستانۀ یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی دو اثر خود را معرفی و عرضه می‌کند.
این دو کتاب را بخوانید بعد انتخاب کنید و رأی بدهید. 357 شاخص و نکته مهم برای شناخت نماینده خ
ادْعُ إِلَىٰ سَبِیلِ رَبِّکَ بِالْحِکْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَجَادِلْهُم بِالَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ رَبَّکَ هُوَ أَعْلَمُ بِمَن ضَلَّ عَن سَبِیلِهِ وَهُوَ أَعْلَمُ بِالْمُهْتَدِینَ النحل: ١٢٥

٨ ـ وحدثنا جماعة عن الشیخ المفید أبی علی الحسن بن علی الطوسی، وعن الشریف أبی الفضل المنتهى بن أبی زید بن کیابکی الحسینی ، وعن الشیخ الأمین أبی عبد الله محمد بن شهریار الخازن ، وعن الشیخ الجلیل ابن شهرآشوب ، عن المقرئ عبد
تفسیر نگاشت سوره کوثر آیه 2

فَصَلِ‌ لِرَبِّکَ‌ وَ انْحَرْ

پس برای پروردگارت نماز بخوان و قربانی کن!

شان نزول:
این سوره در روز حدیبیه نازل شد، وقتى که کفار رسول خدا صلى
الله علیه و آله را از حج خانه خدا منع کرده بودند. خداوند با فرستادن این سوره به
رسول خود فرمود: هر جا که هستى نماز بخوان و قربانى کن و مراجعت بنما.( تفسیر روض الجنان از شیعه.)
مقاتل بن حیان از اصبغ بن نباته و او از امیرالمؤمنین على علیه‌السلام
نقل نماید که فرمود: وقتى که این سور
خانواده سردارسپهبد شهید قاسم سلیمانی در پیامی محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، از حماسه‌آفرینی کم‌نظیر مردم ایران و عراق در آیین‌های تشییع و گرامیداشت این سردار سربلند قدردانی کردند.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، در پی حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در اقصی نقاط ایران اسلامی در آیین‌های تشییع، تدفین و گرامیداشت سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی، خانواده این فرمانده دلاور جبهه مقاومت، در پیامی ضمن سپاسگزاری از الطاف کریمانه رهبر

به نام وجودی که وجودم از وجود اوست
الان همه جا پر شده از هشتک های #عید خود را چگونه گذراندی:
اوایل عید من که بهترین ایام من بود چون توی مهمونی خدا بودم .سه روز اول عید اعتکاف بودم
میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست اول بهار ما توی خونه خدا گذشت .
شب اول اعتکاف ساعت یک شب رفتیم جلسه .صحبت های سید انجوی و مناجات حاج حسن جوکار دلامون رو اماده کرد برای اعتکاف خوب .
بعد نماز صبح تا ساعت نه و نیم اینا خواب بودیم که من دیگه هر کاری کردم خوابم نبرد .همین ج
از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی
سال ۹۸، سال «رونق تولید» نام گرفت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.
به گزارش ایسنا، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
«بسم الله الرّحمن الرّحی
عکس پروفایل شب قدر + متن و جملات شب قدر و عکس نوشته های شب احیا
در این قسمت از مجله روزانه عکس نوشته و عکس پروفایل شب قدر را قرار داده ایم. عکس نوشته های زیبا با آیه انا انزلناه و فی اللیه القدر و نوشته های مذهبی زیبا هستند. در میان این عکس های مذهبی، متن های زیبا در مورد شب قدر را هم قرار داده ایم.
عکس نوشته پروفایل شب قدر ماه رمضان
در ادامه عکس پروفایل و جملات ویژ] شب قدر را مشاهده می کنید و می توانید در شبکه های اجتماعی در شب 19، 21 و 23 ماه رمضان به
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.

خدا را شکرگزارم که مقدّر فرمود امسال هم عید نوروز را که با میلاد مسعود
امیر مؤمنان و مولای متّقیان ه
پیام رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال۱۳۹۸
ماموریتی که برای حل مشکل اقتصادی بر روی دوش ماست
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام آقا به شرح زیر است:

۱- عیدتان مبارک هم‌میهنان عزیز!

بسم الله الرّحمن الرّحیم
خدا را شکرگزارم که مقدّر
پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸

بسم الله الرّحمن الرّحیم

امیر مؤمنان و مولای متّقیان ه
بنزین سه هزار تومانی، نماد فریبکاری و بی صداقتی و دور زدن قانون توسط مسئولان عالی کشور بود که به اعتبار آبروی آقا و پا در میانی ایشان با تقابل جدی بدنه مردم مواجه نگردید؛ اما نشان داد که مجلس واقعا در رأس امور نیست.
مهم تر از رأی دادن به نمایندگان مجلس، اصل مشارکت در انتخابات است.
نمی گویم مجلس، تشریفاتی است اما روند ترّقی در کشور به گونه ای است که اغلب مسئولان و مردم به این نتیجه رسیده اند برای رشد و ارتقای درجه و جایگاه چاره ای جز بله قربان گ
[PDF Mobile]

بسم الله الرّحمن الرّحیم

امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ای
هما گویا / سی و یک نما _ از نیما جاویدی نقل قولی می کنم که همه به آن معتقدیم: " انتخاب نوید محمدزاده برای نقش اول فیلم «سرخپوست» یک ریسک بزرگ بود که یا بهترین ویژگی میشد و یا اشتباه ترین انتخاب".
فیلم سرخپوست اعاده ی حیثیتی است برای بازیگری نوید محمدزاده که حتی من نیز با خود می گفتم که این بازیگر اوج توانمندی اش در نقش هایی شبیه به هم است و در این فیلم به یکباره شگفتزده شدم.نوید محمدزاده در نقشی چندین سال بزرگتر خود که حتی یک لحظه در باور این
عنوان بحثمان انتخابات، تبلیغات و نتیجه است. تنها فرصتی که داریم تا روز جمعه است و راجع به این موضوع مهم هم صحبت کنیم.ان شاءالله روز جمعه 2 اسفند برای ما احسن الاحوال باشد وبهترن مقدرات برای مملکت وشهر ما رقم بخورد.
ان آیه را همه شنیدیم اما هیچ توجهی به آن نکردیم ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم. خداوند سرنوشت قومی را عوض نمی کند مگر اینکه آنها خودشان را تغییر بدهند.
این آیه موضوعش انتخاب است در این آیه سه تفکر وجود دارد:
تفکراول ای
در این مطلب نظرات باز هست، ان شا الله من رو از نظرتون محروم نمی فرمایید... فقط مطلب کمی طولانی شد... به بزرگواری خودتون ببخشید...

زندگی شهری رو دوست ندارم... اصلا روستا زاده رو چه به زندگی شهری؟!!!
از اون آدمهایی نیستم که حسرت گذشته رو بخورم یا برای آینده رویا بافی کنم...
علت مخالفتم با زندگی شهری به این شکلِ رایج، بر اساس سلیقه شخصی نیست... سبک زندگی شهریِ رایج، مساویه با بی برکتی...
مثلا رایج شدن مصرف گرایی در زندگی شهری... مصرف گرا شدن بی برکتی میاره

بسم الله الرّحمن الرّحیم

امیر مؤمنان و مولای متّقیان همزمان شده است، به ملّت عزیز ایران تبریک
ماهنامه خیمه که با موضوع دینی، فرهنگی و مجالس حسینی و با صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا زائری فعالیت می کند در آخرین شماره خود، مقاله ای با عنوان "یک نسل بعد از امام خمینی؛ با گزینه های احتمالی مرجعیت آینده حوزه قم آشنا شوید" منتشر کرده است.:small_blue_diamond:با مطالعه سیر مواضع و سخنان و یادداشتهای محمدرضا زائری و مجله خیمه از سال ۸۱ تاکنون این سوال پیش می آید که چرا برخی ها اصرار دارند از قطار انقلاب پیاده شوند و جزو ریزشهای انقلاب محسوب گردن

سلام قولا من رب الرحیم

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می‌کرد

برمی گردم به همان  نظریه ی همیشگی ام درباره برخوردتوقعات و آزادی های متعارض ونامتعارف با کرامت انسان:

هرآنچه که باعث تحمل تحمیل می شود درتضاد باکرامت انسان  است

وهرحرکتی که هویت ارزشمند بشر را تحقیر ومخدوش  کند وآزادی بشریت را دربند می کشد جرم است.

دوستان روانبخش ما هم از سرشکم پری باید یک هفته بیایند و جای  جامعه شناس ها بنشینند ودردهای
برنامه
گروه معارف و مناسبتهای رادیو ایران تقدیم میکند.
 به نام ِ خدایی که مهربانه ، بخشنده است و از او بزرگتر خدایی نیست. 
 با سلام و عرض ارادت و احترام خدمت شما ازتون درخواست میکنیم که فرصت ِ اذانگاهی ِ امروز رُ با ما همراه باشید. 
 در این لحظات از خدای ِ بزرگ میخواهیم که به همه ما تنی سلامت ، دلی آرام، لبخندی همیشگی ، رضایت ِ از زندگی و دلخوش بودن به شادیهای ِ واقعی رُ هدیه کنه ، که اگر این طور باشه دنیا و آخرت برامون گلستونه. 
 ناگفته پیداست
به گزارش ایسنا، حجت الاسلام والمسلمینابوترابی بی مانند داخل خطبه این هفته نماز جمعه تهران اظهار کرد: در روزهایی که دولت آمریکا قوانین و قواعد بین المللی را زیر پا گذاشته و داخل راستا بی جاه کردن سازوکارهای صلح درون جهان قدم بر می دارند و تحریم های ناجوانمردانه آمریکا دستگاه حاکمیت این کشور را کشوری سرکش راحتی داده است؛ دقیقاً در این روزها، شاهد مجتمع های به اندوه پیوسته از پیروزی های الهام بسرنوشت شوم دچار کردن امت اسلام می باشیم. وی داخل

از عجایب زندگی انسان نگاه اوست.
نگاه بمعنای دیدن ودرک کردن.
یک نگاه؛
نگاه چشم است که ازدیدنی ها لذت می برد یا برائت می جوید .
وهنگامی که این نگاه پیشرفته ترشد از دیدنی ها محظوظ می شود و حکمت می آموزد.
نگاه دیگر نگاه باطن  وقلب است؛
نگاهی که در ضمیرماست. و خوب و بد و زیبایی ها وزشتیهای بزرگ وکوچک را بما نشان می دهد
این نگاه بعضا به چشم بصیرت وچشم دل هم مشهور است.
مثلا شما از دیدن دود پی به آتشی زیراین دود می برید.
پزشک از لکه ها ورنگ چشم ورخساره خب

کتاب دنیای دیدنی: دنیا را به زیبایی نگاه امام عزیزمان ببینیم…

کتاب دنیای دیدنینویسنده: رضا مصطفویانتشارات: عهد مانا
بریده کتاب دنیای دیدنی :
جالب است بدانید که چرا نوزادان این قدر گریه می کنند.در مغز نوزادان رطوبتی هست که اگر بماند باعث بیماری ها و دردهای بزرگ، مانند کوری می شود.گریه، این رطوبت را از سر نوزادان بیرون می برد و باعث تندرستی او و سلامتی چشمانش می گردد.پدر و مادر نوزاد هم که نمی دانند این گریه، چه نعمتی بزرگی است، مدام سعی م
سلام

هرجوری نگاه کنیم، این سال 2020 سال عجیبیه. سال 2020 میلادی 1399 هجری شمسی. سالیه که سنت الهی برامون داره به اجرا گذاشته میشه. سالیه که کره زمین در کمال آرامش، خشمش رو بهمون نشون داده. ویروسی از جنس همه ویروسایی که قبلا هم باهاشون طرف بودیم برامون فرستاده شده. ویروسی که باعث شده
دم عیدی نریم خرید و چیزایی که لازم نداریم رو بخریم و مصرف بیش از حد کنیم. باید قبول کنیم که بخش بزرگی از اقتصاد ایران تو همین عید حرکت میکنه. عید جاییه که خشکبار، لباس،
قفسه‌ کتابفروشی‌ها پر است از کتاب‌هایی که می‌خواهند به شما یاد دهند، چگونه زندگی بهتری داشته باشید و این مسئله حکایت از آن دارد که این روزها ما انسان‌ها خیلی از زندگی‌مان راضی نیستیم و می‌خواهیم برای رشد و پیشرفت آن گامی برداریم.اما حتماً متوجه شده‌اید عمر این کتاب‌ها در قفسه کتابفروشی چندان طولانی نیست و دیری نمی‌پاید که کتاب‌های جدید با عناوین وسوسه‌انگیزتر و همان محتوای تکراری و کلیشه‌ای جای آن‌ها را می‌گیرند. اما چرا کتاب‌ه
هولدر بطری را آهنگ برای یکی از پنلهای کناری کوک بزنید. کوله پشتی اسپرت اسوه Dry Red No. 6 TRAVEL BACKPACK 0058 - کیف سیتی 123kif.shop/product-category/bag/man-bags/laptop-handbag-man-bags/">خرید کیف لپ تاپ سپس با وضع حریصانه قطعات باقیمانده را برداشته و بها بلوا را برای bound و اندازه طرفه العین را با totweight اضافه می کنیم مادام به مقصد تکه تکه ای برسیم که اگر اندازه دم را اضافه کنیم از W بیشتر شود. این روش، یک روند غیرهدفمند می باشد، که باب جواب یابی ماجرا باید تام حالات را جمان چشم بگیریم. تب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرگزاری عصر بهبهان نیوشا استور